Firma "Rapid" Grzegorz Chmielewski istnieje na rynku przewozowym od 2003 roku. W ciągu tych lat funkcjonowania na rynku zdobylismy bogate doswiadczenie transportowe oraz spedycyjne, które zostało poparte kontaktami z wieloma firmami produkcyjnymi.

Działając w systemie "od drzwi do drzwi" oferujemy naszym klientom pełny serwis eksportowo-importowy, doradztwo w zakresie transportu, wraz z kompleksową obsługą logistyczną. Od początku działalnosci nasza firma głównie specjalizuje się w przewozie artykułów chłodniczych (warzywa, owoce, lody, mięso swieże-mrożone ), oraz przesyłkami neutralnymi w kartonach, skrzyniach, na paletach bez ograniczeń.

Celem firmy "Rapid" jest ciągle poszerzanie oferty na nowe usługi, rynki i produkty zgodnie z naszą filozofią, która przewiduje zmieniające się potrzeby naszych klientów oraz dostosowanie do nich swojej oferty, zachowując przy tym optymalne ceny, w porównaniu do zakresu i jakości świadczonych usług.

Oferta firmy "Rapid" obejmuje przewozy krajowe jak i międzynarodowe, dalekobieżne, obsługujemy praktycznie wszystkie kierunki europy zachodniej, południowej, północnej i wschodniej: Białoruś, Rosja, Kazachstan. Fachowy personel i doświadczona kadra kierowców w transporcie krajowym oraz międzynarodowym stawia naszą firmę jako konkretnego partnera.

Z milą chęcią spotkamy się z Państwem w celu rozmów oraz nawiązania długoterminowej owocnej współpracy opartej na partnerstwie i zrozumieniu.