Duże doswiadczenie w zakresie spedycji międzynarodowej oraz własna baza sprawdzonych przewozników, co z kolei zapewnia nam optymalizację kosztową transportu oraz możliwosć skutecznego działania w nowych sytuacjach, sprawia iż możemy zapewnić Państwu pełną obsługę w zakresie transportu krajowego, międzynarodowego oraz lotniczego.

Zaufało nam wiele firm z kraju, Europy jak i z całego swiata. Posiadamy wieloletnie doswiadczenie w przewozie ładunków lotniczych, każda Państwa przesyłka dotrze na każdy zakątek swiata. Nasza firma współpracuje z wieloma renomowanymi agencjami lotniczymi, dzięki czemu możemy zapewnić codzienny serwis załadunku przesyłek w różne rejony swiata. Połączenie z różnymi lotniskami w Europie stwarza iż jestesmy w stanie przejąć Państwa przesyłkę z każdego miejsca w Europie jak i na swiecie.

Wykorzystując doswiadczenie naszych pracowników oraz kontakty z wieloma lotniskami na całym swiecie, jestesmy w stanie zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Spedycja lotnicza oraz drogowa jest jednym z elementów kompleksowej obsługi logistycznej, jaką jest w stanie zapewnić swoim klientom firma "Rapid" Chmielewski. Nasz system informatyczny umożliwia zlokalizowanie obsługiwanych przez nasza firmę przesyłek w dowolnym momencie procesu transportowego.


W celu uzyskania kompleksowych informacji związanych z usługą spedycji lotniczej prosimy o kontakt:
Sebastian Stanisławek
e-mail: sebastian@rapid-transport.eu
tel: +48 46 814 33 62
mobile: +48 606 806 706
lub wypełnienie naszego formularza na stronie.